Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 8:00-16:00

Dane rejestracyjne firmy:
WANAS Marek Waszkiewicz
Ul. Nowa 29, 37-400 Nisko
NIP: 865-213-72-90

Biuro obsługi klienta, sprzedaż i produkcja:
Ul. Miłocińska 4B,
35-232 Rzeszów

  •  BIURO SPRZEDAŻY

Rekuperatory oraz akcesoria
Angelika Rykała
Tel. +48 17 307 04 70  Wanas 
Email: handlowy@wanas.pl 

Osprzęt wentylacyjny
Sylwia Ważna
Tel. +48 17 307 04 70  Wanas 
Email: zamowienia@wanas.pl

  • DZIAŁ HANDLOWY   
Dyrektor Handlowy
Dominik Jasiński
Tel. +48 576 500 890
Email: dominik@wanas.pl

Aleksandra Gajownik
Tel. +48 576 500 656
Email: aleksandra@wanas.pl
woj. łódzkie
woj. świętokrzyskie

Piotr Kaczmarczyk 
Tel. +48 576 500 484
Email: piotr@wanas.pl
woj. małopolskie
woj. śląskie 
woj. opolskie

Marcin Paradowski
Tel. +48 535 141 147
Email: marcin@wanas.pl
woj. mazowieckie
woj. warmińsko-mazurskie
woj. podlaskie

Dawid Rzeźnik
Tel. +48 737 448 844
Email: dawid@wanas.pl
woj. podkarpackie
woj. lubelskie

Tel. +48 732 954 222
Email: biuro@wanas.pl 
woj. pomorskie
woj. kujawsko-pomorskie
woj. zachodnio-pomorskie
woj. wielkopolskie, powiaty: Złotowski i Pilski

Tel. +48 534 005 750 
Email: pawel@wanas.pl
woj. dolnośląskie
woj. lubuskie
woj. wielkopolskie bez powiatów: Złotowskiego i Pilskiego 

  • DZIAŁ FINANSOWY

Anna Waszkiewicz
Tel. +48 662 487 723    Wanas  Wanas
Email: anna@wanas.pl

  • DZIAŁ MARKETINGU

Natalia Bukowska
Tel. +48 576 500 595 
Email: marketing@wanas.pl

  • DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Mateusz Wiater
Tel. +48 793 040 792
Email: zakupy@wanas.pl

  • DZIAŁ SERWISOWY

Bartosz Pakuła
Tel. +48 535 958 222
Email: serwis@wanas.pl

  • DZIAŁ KADR

Katarzyna Przywara
Tel. +48 787 490 212
Email: praca@wanas.pl

Więcej informacji o przetwarzanych danych osobowych i związanych z tym prawach osoby, której dane są przetwarzane, znajduje się w Polityce Prywatności

Wanas

© 2022 Wanas. Projekt i realizacja: veeo.pl

Wanas - współpraca z UE